uks TRÓJKA

Nasi zawodnicy

REKLAMA DLA CIEBIE

O nas:

Wszystko zaczęło się w 2004 roku. Dwóch nauczycieli wychowania fizycznego postanowili... No właśnie.

Przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Zabrzu, jeszcze za czasów, gdy ZSO było popularną "Trójką" (dawniej: LO nr3), istniały i funkcjonowały (jeszcze we wczesnych latach 90-tych), przyszkolne korty tenisowe. Z czasem jednak, wszystko podupadło, zostało zniszczone. Na środku powstały dwie ścieżki przecinające się w kształcie litery X. Jedna z nich prowadziła na pobliski skup złomu. Druga, do pobliskiego sklepu monopolowego...Teren był zaśmiecony.

Postanowiliśmy przywrócić kortom dawny blask. Czy nam się to udało...? Oceńcie Państwo sami. Dołączamy pełną dokumentację zdjęciową. Na zakończenie (bo nasza historia jest bardzo krótka), dodam tylko, że obiekt nie budowała żadna profesjonalna firma.

W renowację przyszkolnych kortów tenisowych, oprócz już wcześniej wspomnianych nauczycieli zaangażowane były jeszcze 4 osoby. Czyli przyjaciele którzy wspomogli nas przy budowie... Wszystkie prace wykonane zostały społecznie!

Wierzcie mi - nie było to łatwe... Ale udało się!!! Zapraszam do galerii zdjęć.

Od czerwca 2005 r. działa na tym obiekcie: Uczniowski Klub Sportowy UKS "Trójka".

Zaczynaliśmy od totalnego zera. Obecnie mamy 45 członków Klubu, a od września 2007 roku stworzyliśmy (dzięki naszej dyrekcji) klasę sportową w dyscyplinie: tenis ziemny. Choć przed nami jeszcze dużo pracy, czego nie ukrywamy, to w ciągu 2 lat stworzyć od podstaw poprawnie działający Klub sportowy to już nie byle co? Zapraszamy wszystkich do wspaniałej zabawy jaką jest gra w tenisa ziemnego, na naszych kortach. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i zapewniamy, że nie patrzymy skrupulatnie na zegarek (amatorzy tenisa pewnie się domyślają co mam na myśli :-) ).

! ! Serdecznie zapraszamy ! !

"Klub UKS "Trójka" funkcjonuje dzięki stałym dotacjom z UM Zabrze (Wydział Sportu i Promocji nas wspomaga). Z dotacji którą otrzymujemy od 2006 roku Klub dofinansowuje:

Stowarzyszenie Uczniowski Klub sportowy UKS "Trójka" pragnie serdecznie podziękować za wsparcie naszej działalności :
UM Zabrze
a w szczególności